Ośrodek Wypoczynkowy Merkury znajduje się 150 m od plaży, na uboczu popularnej wczasowej miejscowości Mrzeżyno. Na ponad hektarowym terenie zlokalizowane są cztery budynki hotelowe, sześć domków kempingowych z zapleczem sanitarnym oraz budynek główny, w którym znajduje się recepcja oraz stołówka. Reszta to tereny zielone, gdzie pośród drzew i krzewów można odpocząć i zrelaksować się jak również aktywnie spędzić czas. W recepcji można nieodpłatnie wypożyczyć sprzęt plażowy i sportowy (np. kije nordic walking).

BAZA NOCLEGOWA

Główną bazą noclegową są budynki hotelowe. Dzielą się one segmenty z osobnymi wejściami. W każdym segmencie znajduje się 8 pokoi o różnej wielkości (po cztery na parterze i piętrze). Znaczna większość wyposażona jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizor. Ośrodek posiada również pokoje o niższym standardzie z telewizorem oraz łazienką na korytarzu przynależną do pokoju, jak również posiada sześć domków. Jest to oferta skierowana dla osób o niższym budżecie, przeznaczonym na wakacje.

WYŻYWIENIE

Nasz ośrodek odwiedzającym gościom zapewnia wyżywienie w standardzie HB (śniadanie oraz obiadokolację), FB (śniadanie, obiad, kolacja) oraz samych śniadań. Śniadanie podawane jest w formie stołu szwedzkiego. Natomiast obiad składa się z serwowanych dwóch dań obiadowych oraz ciasta i kompotu. Kolacja podobnie jak śniadanie jest podawana w formie stołu szwedzkiego. Natomiast obiadokolacja to połączenie dań obiadowych oraz dodatkowych dań na stole szwedzkim.

BAZA ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Mrzeżyno ma wspaniały mikroklimat, który sprzyja regeneracji sił witalnych. Dlatego z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych gości, przygotowaliśmy gabinety odnowy biologicznej, wyposażone w nowoczesny sprzęt. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi następujące zabiegi:

  • magneto terapia
  • krioterapia
  • masaż podwodny
  • wirówki wodne
  • inhalacje
  • masaż klasyczny
  • okłady borowinowe
  • diadynamik
  • prądy inferencyjne
  • lampa solux

KAWIARNIA i PATIO

Odwiedzający nas goście mogą również spędzić czas przy muzyce, pysznym deserze lub kolorowym drinku w nastrojowej kawiarni z wyjściem na kameralne patio. W kawiarni znajduje się również duży telewizor, dzięki któremu można wspólnie przeżywać ważne wydarzenia sportowe oraz relacje ze świata. Natomiast wieczorami można bawić się wspólnie przy muzyce.

WYPOCZYNEK NA ŁONIE NATURY

Nasz ośrodek zajmuje duży śródleśny obszar, na którym rozmieściliśmy ławki i altanki. Dzięki temu każdy znajdzie miejsce do wypoczynku i relaksu

DLA AKTYWNYCH

Ci którzy lubią aktywnie spędzać czas znajdą w naszym ośrodku wiele atrakcji. Mamy wielofunkcyjne boisko, boisko do siatkówki plażowej, stół do ping ponga, a w recepcji można wypożyczyć nieodpłatnie kije do nordic walking, sprzęt do gier zespołowych i za drobną opłatą rowery.

DLA DZIECI

Nasz ośrodek to idealne miejsce dla dzieci. Jest tu dużo zielonego terenu, plac zabaw i sala zabaw dla dzieci gdyby pogoda nie dopisała.