Obiekt

   Ośrodek Wypoczynkowy Merkury znajduje się 150 m od plaży (5 minut spacerem), we wschodniej części miejscowości Mrzeżyno. Na ponad hektarowym terenie zlokalizowane są budynki hotelowe, domki oraz budynek główny, w którym znajduje się recepcja oraz jadalnia. Ośrodek to duży zalesiony teren zielony, gdzie pośród drzew i krzewów można odpocząć i zrelaksować się, jak również aktywnie spędzić czas.

BAZA NOCLEGOWA

   Bazą noclegową są 4 budynki hotelowe i 10 domków letniskowych o wysokim standardzie. Budynki hotelowe dzielą się na 2 segmenty. W każdym segmencie znajduje się po 8 pokoi o różnej wielkości (po cztery na parterze i piętrze). Wszystkie one wyposażone są w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz płaski telewizor. Ośrodek posiada również 2 pokoje o niższym standardzie z telewizorem oraz łazienką na korytarzu przynależną do pokoju. Domki letniskowe powstałe w 2022 roku są nowoczesnymi, dwupoziomowymi domkami z łazienką, kompleksowo wyposażoną kuchnią (pralka, lodówka, zmywarka, 4 palnikowa płyta indukcyjna, sztućce, zastawa, garnki) dwoma sypialniami, pokojem dziennym z TV oraz tarasem z grillem.

WYŻYWIENIE

   Nasz ośrodek odwiedzającym gościom zapewnia wyżywienie w standardzie HB (śniadanie oraz kolację) oraz FB (śniadanie, obiad, kolacja) lub samych śniadań. Śniadanie podawane jest w formie stołu szwedzkiego. Natomiast obiad składa się z serwowanych dwóch dań obiadowych oraz ciasta i kompotu. Kolacja podobnie jak śniadanie jest podawana w formie stołu szwedzkiego.

BAZA ODNOWY BIOLOGICZNEJ

   Mrzeżyno ma wspaniały mikroklimat, który sprzyja regeneracji sił witalnych. Dlatego z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, przygotowaliśmy gabinety odnowy biologicznej, wyposażone w nowoczesny sprzęt. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi następujące zabiegi:

  • magneto terapia
  • krioterapia
  • masaż podwodny
  • wirówki wodne
  • inhalacje
  • masaż klasyczny
  • okłady borowinowe
  • diadynamik
  • prądy inferencyjne
  • lampa solux

KAWIARNIA i PATIO

   Odwiedzający nas Goście mogą również spędzić czas przy muzyce, pysznym deserze lub kolorowym drinku w nastrojowej kawiarni z wyjściem na kameralne patio. W kawiarni znajduje się również duży telewizor, dzięki któremu można wspólnie przeżywać ważne wydarzenia sportowe oraz relacje ze świata. Natomiast wieczorami można bawić się wspólnie przy muzyce.

WYPOCZYNEK NA ŁONIE NATURY

   Nasz ośrodek zajmuje duży leśny obszar, na którym znajdują ławki, altanki, ścieżki etc., dzięki temu, każdy znajdzie miejsce do wypoczynku i relaksu.

DLA AKTYWNYCH

   Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, znajdzie się w naszym ośrodku wiele atrakcji. Mamy wielofunkcyjne boisko, boisko do siatkówki plażowej, stół do ping ponga, a w recepcji można wypożyczyć nieodpłatnie kije do nordic walking, sprzęt do gier zespołowych i za drobną opłatą rowery.

DLA DZIECI

   Nasz ośrodek to idealne miejsce dla dzieci. Jest tu dużo ogrodzonego terenu zielonego, plac zabaw, a także sala zabaw, gdyby pogoda nie dopisała.